/Commissies

Commissies

Commissie Zwemmen

Naam Positie Emailadres
Annelies Koops Voorzitter / afvaardiging bestuur a.koops@zpchoogeveen.nl
Foka Dingshoff Wedstrijdsecretariaat f.dingshoff@zpchoogeveen.nl
Henny Kroezen Wedstrijdsecretariaat recreatief h.kroezen@zpchoogeveen.nl
Marieke Venema Wedstrijdsecretariaat m.venema@zpchoogeveen.nl
Ben Bouwland Startgeldkas b.bouwland@zpchoogeveen.nl
Karin ter Horst Commissielid k.terhorst@zpchoogeveen.nl
Klaziena Vos Commissielid k.vos@zpchoogeveen.nl
Jill Kelly Commissielid j.kelly@zpchoogeveen.nl
Zwemcommissie Alle commissieleden zwemcommissie@zpchoogeveen.nl

Technische commissie Zwemmen

Naam Positie Emailadres
Foka Dingshoff Wedstrijdzaken f.dingshoff@zpchoogeveen.nl
Miranda van der Veen Secretariaat/ afvaardiging bestuur m.vanderveen@zpchoogeveen.nl
Sandra Geraets Media, algemene zaken s.geraets@zpchoogeveen.nl
Sylvia v/d Tuuk Algemeen lid s.vandertuuk@zpchoogeveen.nl
Hilko Vos Algemeen lid h.vos@zpchoogeveen.nl
Susanna Blokzijl Algemeen lid s.blokzijl@zpchoogeveen.nl
Technische commissie Alle commissieleden tc@zpchoogeveen.nl

Official coördinator zwemmen

Naam Positie Emailadres
Foka Dingshoff Official coördinator f.dingshoff@zpchoogeveen.nl

Sponsor Commissie

Naam Positie Emailadres
info@zpchoogeveen.nl

Kleding Commissie

Naam Positie Emailadres
Sabine Gruppen Kledingcommissie kledingcommissie@zpchoogeveen.nl

Vertrouwenspersoon

Naam Positie Emailadres
Ingrid Schoemaker Vertrouwenspersoon i.schoemaker@zpchoogeveen.nl
0528-220664