/Bestuur

Bestuur

Naam Positie Emailadres
Sarah Tinnevelt Voorzitter s.tinnevelt@zpchoogeveen.nl
Erwin Wilbers Secretaris secretariaat@zpchoogeveen.nl
Ben Bouwland Penningmeester/ledenadministratie penningmeester@zpchoogeveen.nl
b.bouwland@zpchoogeveen.nl
Annelies Koops Afgevaardigde zwemcommissie a.koops@zpchoogeveen.nl
Miranda van der Veen Afgevaardigde technische commissie m.vanderveen@zpchoogeveen.nl
Stefan Sterken Afgevaardigde sponsorcommissie s.sterken@zpchoogeveen.nl
Marieke Venema Administratieve ondersteuning m.venema@zpchoogeveen.nl
Bestuur Alle bestuursleden bestuur@zpchoogeveen.nl